Фарбування волосся

Вихід із чорного

Вихід із чорного кольору – завдання не з легких, оскільки чорний пігмент відрізняється особливою стійкістю. Вихід із темного кольору – це цілком досяжна мета.
Вихід із чорного
Вихід із чорного

Всім відомо, що вийти з чорного кольору – не просте завдання і багато майстрів навіть не беруться за таку складну роботу. У нас великий досвід, більше 10 років ми фарбуємо волосся, та власна технологія напрацьована роками.

Іноді бажаного відтінку можна досягти за один раз, іноді потрібно кілька процедур. У кожному випадку все  індивідуально. Довіряючи нам своє волосся ви можете бути впевнені, що ми максимально дбайливо доведемо ваші локони до потрібного кольору.  Для захисту волосся під час фарбування, наші колористи використовують систему захисту  OLAPLEX, та  максимально якісну і професійну фарбу на світовому ринку PAUL MITCHELL  З нами ви можете бути впевнені що ваше волосся в надійних руках!

Етапи проведення процедури:

  • діагностика стану волосся. Потрібно знати, яка фарба використовувалася раніше, врахувати колір по довжині, оцінити відросле коріння та структуру вашого волосся;
  • підібрати техніки , які будуть використані для виходу із темного кольору. Це може бути змивка, Air Touch ,Hand Touch, балаяж з м’яким переходом та ін;
  • пройти тест на освітлення одного пасма

У нашому салоні краси Victoria beauty salon, Ви можете отримати безкоштовну консультацію від професійних майстрів – колористів, визначитися з кольором вашої мрії, та зробити її реальністю!  Ми знаємо, як досягти бажаного ефекту без шкоди для вашого волосся.