Відновлення волосся

відновлення волосся рівне - салон вікторія
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ. РЕКОНСТРУКЦІЯ, ЛІКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ — ЩО ВИБРАТИ?
Перше і найважливіше правило при виборі тієї чи іншої процедури для волосся — точно визначитися з тим, який ефект ви хочете бачити на вашому волоссі.
Друге правило — реально оцінити і отримати грамотну консультацію від спеціаліста про те, які проблеми чи труднощі дійсно є. І після цього, виходячи з того, чого потребує волосся і що ви в результаті хочете — робіть вибір, не забуваючи уточнити як працює та чи інша система, які її ключові компоненти і що буде після закінчення процедури.
НАШІ МАЙСТРИ ЗАВЖДИ РАДІ ПРИДІЛИТИ ВАМ ЧАС І ПРОВЕСТИ грамотну консультацію, включаючи діагностику та підбір максимально правильних продуктів.

ПРОЦЕДУРИ Догляду від бразильського БРЕНДА HONMA Tokyo® Professional

БРЕНД НАДАЄ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОМАНІТНИХ ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВОЛОССЯ від кератинового випрямлення до процедур по розгладженню, дисциплінованістю і відновленню волосся будь-якого типу і ступеня пошкодження.
ПРЕДСТАВЛЕНІ ЯК ТЕРМО РЕКОНСТРУКЦІЇ ТАК І ХОЛОДНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ, а також популярна програма термо-реконструкції волосся ботокс для волосся.
Honma Tokyo H-Brush
від 1700 грн.


Результат після процедури:
— Оздоровлення пошкоджених ділянок волосся;
— Заповнення пустот від коренів до кінчиків;
— Відновлення міжклітинних мембран;
— Ботокс заповнює всю структуру волосся — від коренів і до кінчиків, реконструює та відновлює волосся.
Кератин Honma Tokyo Coffee Premium
від 2200 грн.


Результат після процедури:
випрямлення сильно кучерявого або пухнастого я волосся з максимальним завитком; інтенсивно відновлює, зміцнює, зволожує, надає волоссю здоровий блиск і м'якість.

Тривалість ефекту:
до 6-ти місяців.
PLAST HAIR BIXYPLASTIA
від 2200 грн.


Результат після процедури:
— бездоганно розгладжує волосся слов'янського типу;
— дає потужний вітамінізірующее ефект;
— зволожує і живить;
— демонструє відчутний ефект випрямлення.
Honma Tokyo Coffee Premium Collagen Kit
від 2000 грн.


Результат після процедури:
— інтенсивне зволоження волосся;
— ущільнення структури волосся;
БРЕНД НАДАЄ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОМАНІТНИХ ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВОЛОССЯ від кератинового випрямлення до процедур по розгладженню, дисциплінованістю і відновленню волосся будь-якого типу і ступеня пошкодження. ПРЕДСТАВЛЕНІ ЯК ТЕРМО РЕКОНСТРУКЦІЇ ТАК І ХОЛОДНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ, а також популярна програма термо-реконструкції волосся ботокс для волосся.
Косметика для волосся Paul Mitchel — це те, що об'єднує Бреда Пітта з актрисою Кім Бесінджер і поп-дівою Мадонною. Всі вони віддають перевагу цьому бренду. Фарба для волосся «Пол Мітчелл» — вибір мільйонів жінок по всьому світу. Містить вітаміни, поживні речовини (вітамін Е, масло макадамії, екстракт ромашки), що дозволяють зробити волосся здоровим, красивим, зволожити, зробити еластичнішою. А палітра кольорів — найрізноманітніша.
Olaplex — американський бренд професійної косметики для волосся, створений двома вченими в 2014 році. Системи Olaplex захищають волосся від всіх видів негативних зовнішніх впливів і відновлюють його на молекулярному рівні. А головна мета Olaplex — активний захист структури і відновлення волосся на внутрішньоклітинному і молекулярному рівні. Ідеальна підготовка для будь-яких салонних процедур.
За 10 років існування Matrix став брендом №1 в США і в 2000 році L'Oréal придбала бренд і вивела на міжнародний рівень. Професійні стилісти і перукарі цінують косметику Matrix за наступні переваги: безпека барвників; можливість створення найрізноманітніших відтінків; стійкий результат навіть при використанні безаміачних барвників; стійкість укладання; натуральний догляд; доступна ціна.

* ціна залежить від довжини та густоти волосся;

** Honma Tokio — преміум догляд;