Фарбування волосся

Фарбування волосся

фарбування волосся рівне - салон вікторія
Фарбування волосся - для майстрів нашого салону це в першу чергу безпечне фарбування.
У роботі ми використовуємо тільки якісні продукти преміумкласу від PAUL MITCHELL та Honma Tokyo. Також у нас можна придбати професійний домашній догляд за волоссям.
Про салон краси Вікторія
coloring
Фарбування, яке підкреслює вашу красу і гармонійно доповнює ваш стиль.

Спасибі американським вченим, які створили інноваційний продукт Olaplex і розробили такий улюблений нами барвник Paul Mitchell.Тепер фарбування із застосуванням цих продуктів повністю нешкідливо, оскільки зберігає хімічну структуру волосся, а якщо волосся вже було пошкоджено — ще й відновлює розірвані дисульфідні зв'язки всередині волосся, які відповідають за його міцність і стан.
Техніки фарбувань: Airtouch, hand touch, балаяж, блонд, мілірування
Працюємо на матеріалах преміумкласу провідного світового бренду Honma Tokyo!
БРЕНД НАДАЄ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОМАНІТНИХ ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВОЛОССЯ від кератинового випрямлення до процедур по розгладженню, дисциплінованістю і відновленню волосся будь-якого типу і ступеня пошкодження. ПРЕДСТАВЛЕНІ ЯК ТЕРМО РЕКОНСТРУКЦІЇ ТАК І ХОЛОДНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ, а також популярна програма термо-реконструкції волосся ботокс для волосся.
Косметика для волосся Paul Mitchel — це те, що об'єднує Бреда Пітта з актрисою Кім Бесінджер і поп-дівою Мадонною. Всі вони віддають перевагу цьому бренду. Фарба для волосся «Пол Мітчелл» — вибір мільйонів жінок по всьому світу. Містить вітаміни, поживні речовини (вітамін Е, масло макадамії, екстракт ромашки), що дозволяють зробити волосся здоровим, красивим, зволожити, зробити еластичнішою. А палітра кольорів — найрізноманітніша.
Olaplex — американський бренд професійної косметики для волосся, створений двома вченими в 2014 році. Системи Olaplex захищають волосся від всіх видів негативних зовнішніх впливів і відновлюють його на молекулярному рівні. А головна мета Olaplex — активний захист структури і відновлення волосся на внутрішньоклітинному і молекулярному рівні. Ідеальна підготовка для будь-яких салонних процедур.
За 10 років існування Matrix став брендом №1 в США і в 2000 році L'Oréal придбала бренд і вивела на міжнародний рівень. Професійні стилісти і перукарі цінують косметику Matrix за наступні переваги: безпека барвників; можливість створення найрізноманітніших відтінків; стійкий результат навіть при використанні безаміачних барвників; стійкість укладання; натуральний догляд; доступна ціна.

* ціна залежить від довжини та густоти волосся;

** Matrix — професійна фарба;
** Paul Mitchell — професійна фарба преміумкласу.