Освітлення коренів та тонування

Фарбування волосся

Освітлення коренів та тонування

Через півтора місяці після фарбування, волосся відростає, і помітно відрізняється від висвітленого волосся, постає питання про фарбовування відрослих коренів.
photo
photo

Технологія висвітлення  залежить від кількох факторів.

  • тип, структура та стан волосся;
  • на скільки тонів відрізняється освітлене і тоноване раніше волосся від натурального відрослого кореня
  • У зв’язку з цим майстер вибирає необхідні компоненти і розраховує пропорції для приготування освітлювальної або знебарвлюючої суміші. При висвітленні  в прикореневій зоні використовується фарба або пудра з максимально низьким окисником.
  • Після  освітлення коренів необхідне тонування волосся – це допоможе заповнити пустоти, що утворилися внаслідок висвітлення пігменту,  надасть необхідну доглядову  і зволожуючу дію, та освіжить відтінок . Фарба під час тонування   створює захисну оболонку, що захищає від ультрафіолету та інших зовнішніх факторів, а всередині склеює пошкоджені лусочки, що надає шовковистості, м’якості та повертає природний блиск.

  • Колористи Victoria beauty salon знають усі тонкощі та нюанси у фарбуванні волосся, що дозволить їм виконати процедуру якісно та без шкоди для вашого волосся. Ви можете звернутися до нас на безкоштовну консультацію та вибрати для себе найбільш підходящий варіант фарбування.