Про салон

Про салон краси

VICTORIA

Понад 10 років VICTORIA beauty salon відповідає за красу і якість волосся кожної клієнтки, котра потрапляє до наших майстрів.
І тільки якісні продукти преміумкласу від PAUL MITCHELL та Honma Tokyo.
У роботі ми використовуємо тільки якісні продукти преміумкласу від PAUL MITCHELL та Honma Tokyo. Також у нас можна придбати професійний домашній догляд за волоссям.
На нашому рахунку більш як 20 000 задоволених клієнтів, яким ми дали не лише якісне обслуговування, а й розділили життя на «до» і «після», змінивши образ, додавши стилю, впевненості, грації та вогнику в очах. Наше кредо : «найбільша нагорода - посмішка задоволеного клієнта».
Наша команда невпинно розвивається та з кожним днем збагачує свій багаж знань для удосконалення сервісу та технік роботи кожної послуги. Саме тому салон краси VICTORIA впевнено займає передові ланки топсалонів міста та області.
Про салон краси Вікторія
Наша унікальність полягає у виконанні усіх складних технік фарбувань. Ми знаємо секрет безпечного виходу з чорного та ідеального блонду без жовтизни. Наших колористів не здивує жодна історія фарбувань.
Головними помічниками у роботі наших майстрів є засоби передових світових брендів преміум класу: Paul Mitchell, OLAPLEX, Honma Tokyo, Matrix, Wella та ін. Тож про якість та безпечність матеріалів Ви можете не перейматись.
Ми також подбали про подальший догляд для Вашого волосся у домашніх умовах після салонних процедур. Наші майстри підберуть індивідуальний догляд саме для Вас, який Ви зможете придбати одразу в салоні. Зокрема, на нашій вітрині представлені лінійки бренду Paul Mitchell, які Ви не знайдете на полицях магазинів.
Не менш користуються попитом послуги для догляду за волоссям, реконструкція, лікування, відновлення. Victoria beauty salon представляє чималий спектр послуг.
Постає питання: «Що ж обрати?»
Перше і найважливіше правило при виборі тієї чи іншої процедури для волосся — точно визначитися з тим, який ефект Ви хочете бачити на вашому волоссі. Друге правило — реально оцінити і отримати грамотну консультацію від спеціаліста про те, які проблеми чи труднощі дійсно присутні. І після цього, виходячи з того, чого потребує волосся і що Ви бажаєте побачити в результаті — робіть вибір, не забуваючи уточнити як працює та чи інша система, які її ключові компоненти і, що буде після закінчення процедури. Наші спеціалісти з радістю проведуть для Вас грамотну консультацію, яка включає діагностику волосся та розкажуть про Ваші локони значно більше ніж Ви очікуєте.
НАШІ МАЙСТРИ ЗАВЖДИ РАДІ ПРИДІЛИТИ ВАМ ЧАС І ПРОВЕСТИ грамотну консультацію, включаючи діагностику та підбір максимально правильних продуктів.
БРЕНД НАДАЄ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОМАНІТНИХ ПРОЦЕДУР ДЛЯ ВОЛОССЯ від кератинового випрямлення до процедур по розгладженню, дисциплінованістю і відновленню волосся будь-якого типу і ступеня пошкодження. ПРЕДСТАВЛЕНІ ЯК ТЕРМО РЕКОНСТРУКЦІЇ ТАК І ХОЛОДНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ, а також популярна програма термо-реконструкції волосся ботокс для волосся.
Косметика для волосся Paul Mitchel — це те, що об'єднує Бреда Пітта з актрисою Кім Бесінджер і поп-дівою Мадонною. Всі вони віддають перевагу цьому бренду. Фарба для волосся «Пол Мітчелл» — вибір мільйонів жінок по всьому світу. Містить вітаміни, поживні речовини (вітамін Е, масло макадамії, екстракт ромашки), що дозволяють зробити волосся здоровим, красивим, зволожити, зробити еластичнішою. А палітра кольорів — найрізноманітніша.
Olaplex — американський бренд професійної косметики для волосся, створений двома вченими в 2014 році. Системи Olaplex захищають волосся від всіх видів негативних зовнішніх впливів і відновлюють його на молекулярному рівні. А головна мета Olaplex — активний захист структури і відновлення волосся на внутрішньоклітинному і молекулярному рівні. Ідеальна підготовка для будь-яких салонних процедур.
За 10 років існування Matrix став брендом №1 в США і в 2000 році L'Oréal придбала бренд і вивела на міжнародний рівень. Професійні стилісти і перукарі цінують косметику Matrix за наступні переваги: безпека барвників; можливість створення найрізноманітніших відтінків; стійкий результат навіть при використанні безаміачних барвників; стійкість укладання; натуральний догляд; доступна ціна.
Саме Ви можете стати наступною щасливою власницею ідеального волосся.
Довіряйте свою красу професіоналам!

Відгуки наших клієнтів

[grw place_photo="https://lh3.googleusercontent.com/places/AAcXr8qRpEGep6Zdks59-HNCI9bF_Q6wzU9ghx9ug-Zs8nONpYT3sAxTnRGkgInAMgWywstiilwm3mZDi74WDwMyXvqIsUiSiA7PIzA=s1600-w300-h300" place_name="Victoria" place_id="ChIJOaGIoq8UL0cRzyvI1997aH4" reviews_lang="uk" title="Відгуки клієнтів" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true dark_theme=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

INSTAGRAM