Жіноча стрижка

Cтрижка

Жіноча стрижка

Майстри Victoria beauty salon забезпечують відмінні результати жіночих стрижок, незалежно від того, яка у вас довжина волосся. Вони є справжніми психологами, оскільки перш ніж братися за справу, розмовляють із клієнтом, і визначають, наскільки людина готова до майбутніх змін.
жіночі стрижка рівне
жіночі стрижки рівне

Яку стрижку обрати: 

  • коротку. Коротко стригти волосся полюбляють вольові, сміливі та нерідко екстравагантні особи. Якщо ви прагнете кардинальних змін, така стрижка може стати для вас ковтком свіжого повітря. Неважливо, що ви оберете: піксі, каре або боб-каре, стрижка, виконана нашими майстрами, буде виглядати неперевершено;
  • на середню довжину. Тим, хто не бажає серйозних змін, наші фахівці запропонують масу варіантів стрижок на середню довжину. Це і каскад, і драбинка, і навіть каре з подовженням на середню довжину;
  • на довге волосся. При потребі додати волоссю свіжості та об’єму, наші майстри можуть запропонувати зістригти кінці або частину пошкодженого посіченого волосся. Багатошаровість та асиметрія – останні тенденції у стрижках на довге волосся. Ну а надати образу оригінальності можна за допомогою чілки.

Ефектна стрижка – це 50% успіху. Не вірите? Переконайтеся у цьому на власному досвіді. Записуйтесь до найкращих майстрів на стрижку.