Укладання локонів

Великі, дрібні, спіральні, голлівудські, вертикальні, недбалі локони - варіацій накруток існує безліч.
жіночі стрижка рівне
жіночі стрижки рівне

Укладання з локонів можна підбирати не тільки під тип зовнішності, форму обличчя, розмір рис, а й під одяг, тему заходу та навіть під погодні умови. Наприклад, деяке волосся починає завиватися саме, якщо на вулиці підвищується вологість, а у когось, навпаки, салонне укладання руйнується через хвилину і волосся знову стає прямим. Сміливо експериментуй, приміряй різні образи та типи укладок, і якась точно стане твоєю візитною карткою, а майстри салону тобі у цьому допоможуть.

Волосся – важлива деталь жіночого образу. Тому існує багато способів їх укладати. Великі, дрібні, розпущені та зібрані в зачіску – ми знайшли найкращі способи зробити укладання з локонів.
Укладання з локонів необхідно робити, орієнтуючись на форму обличчя, захід і навіть погоду. Так, у деяких жінок у дощ волосся починає витися саме, а у когось навпаки, вийшовши з салону, все миттєво руйнується та розпрямляється.

Грамотно підібрати вид укладання локонів та зафіксувати результат під силу лише професійним майстрам. Що це буде: плойка, затискачі, шпильки, утюжок, фен з дифузором або бігуди, залежить від структури та типу ваших локонів.

При змішуванні в зачісці різних типів структур – хвилястої та гладкої, можна отримати стильні та ефектні образи. Одним з модних трендів є поєднання гладкого коріння з завитими кінцями волосся. Чим помітніший контраст між завитою та гладкою частиною зачіски, тим більше вечірнім та екстравагантним буде образ.

Якщо збираєтеся на святковий вечір, побачення, корпоратив або просто хочете підняти свій настрій, звертайтеся до майстрів Victoria beauty salon з будь-яким запитом щодо укладання і вони здійснять будь-яке ваше бажання.