Відновлення волосся

Olaplex

Відновлення структури волосся Olaplex
Про салон краси Вікторія
coloring

Препарат Olaplex розроблений у США і є інноваційним засобом для відновлення волосся за короткий проміжок часу. Ефект від використання препарату виявився настільки приголомшливим, що його популярність швидко поширилася у всьому світі. і  як результат, на сьогоднішній день всі провідні майстри застосовують Olaplex для отримання найкращого результату у відновленні  та захисту волосся під час фарбування

Після використання Olaplex стилістами у  Victoria beauty salon, Ви матимете можливість насолоджуватися результатом протягом багатьох тижнів. Ваше волосся стане м’яким, гладким і слухняним, завдяки чому більше не будуть сіктися та обломуватися кінчики волосся.

Наші майстри застосовують Olaplex як додатковий засіб при фарбуванні. А оскільки препарат є самостійним, то використовується і як основна послуга реконструкції та лікування волосся. Навіть розчісування вологого волосся не призведе до механічних пошкоджень. Тому фарбування Olaplex у нашому салоні – це сеанс, що дозволяє без будь-якої шкоди  освітлювати волосся та експериментувати з відтінками . Також це дає можливість зберегти яскравість і надати волоссю здоровий і блискучий вигляд.

Olaplex не застосовується у Рівному у всіх салонах краси , оскільки його використовують лише кваліфіковані фахівці. Препарат є трьохступеневою системою  захисту , відновлюючого та лікувального впливу. Він може поєднуватися з аміачними та безаміачними фарбами, під час висвітленням волосся пудрою та як окрему процедуру по відновленню волосся.

У чому полягає інновація у застосуванні Olaplex?

Olaplex має одну головну дію: відновлює перервані  дисульфідні звязки. Це хімічні зв’язки, які забезпечують природну силу та міцність волосся . Розриви даної сполуки утворюються у зв’язку з фізичним та хімічним впливом на структуру волосся.

Препарат надає свою дію в глибині кожної волосини, відновлюючи та вирівнюючи їх структуру. Таким чином, Olaplex не тільки зберігає Ваше волосся, але й робить його набагато здоровішим, надаючи блиск і шовковистість на тривалий період! І чим більше буде відновлених дисульфідних зв’язків, тим ефектніше і здоровіше виглядатиме ваше волосся.

Завдяки використанню Olaplex, стилісти нашої салону можуть запропонувати Вам те, від чого раніше доводилося відмовляти: більше освітленого волосся, поєднання випрямлення або хімічної завивки з висвітленням  або фарбування  волоссям  в один і той же день! Наразі це стало реальністю.

ОБИРАЙТЕ OLAPLEX!